Rudfil - Teie usaldusväärne partner


Ettevõte Hanksugi oli asutatud ja registreeritud Jaapanis aastal 2002. Firma asutamise hetkest saadik selle eesmärgiks on olnud luua ja toota veoautodele ja bussidele mõeldud tooteid vastavalt kaasaegsemaid ja uusimaid tehnoloogiaid.

 

Ettevõte Hanksugi toodab radiaal- ja diagonaalrehve, terasrattaid, butüülkautšukist kambreid metallventiilidega rehvidele, butüülkautšukist flippereid ja poolhaagiseid kommertstranspordile ja kasutamiseks ehitustööstuses. Hanksugi on ainus tootja maailmas, mis toimetab kohale valmis rehvide ja velgede komplekte poolhaagistele, mis on väga tähtis eelis klientide jaoks, kuna see võimaldab neil hoida transpordikulud madalal, ning võtta maksimumi Hanksugi brändi kvaliteetsete toodete kasutamisel.

 

Ettevõtte tooteid on testitud Smither's Scientific Services teaduskeskuses Ohios (Ameerika Ühendriigid). Kõikidel ettevõtte toodetel on järgnevad kvaliteedisertifikaadid: DOT (Ameerika Ühendriigid), NOM (Mehhiko), E-markeering (Euroopa), TUV (Euroopa), LATU (Uruguay), INEN (Ecuador), SENCAMER (Venezuela), ning ka ISO 9001 kvaliteedisertifikaat.  Rehvimustreid on loodud arvestades eri ilmastikutingimusi ning teekatete omadusi, seega rehvidele on tagatud suurepärased sooritusvõimed. Lisaks on kogu toodangul väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.


Ettevõte Rudfil OÜ on Hanksugi toodangu ametlik esindaja Eestis.