JKS 10000 kaablihaagis

Kogukaal: 10 000 kg
Pooli suurim kaal: u. 7000 kg
Pooli suurim läbimõõt: 3400 mm
Trumli pilu laius: 1850 mm (*)
Trumli telje läbimõõt: 118 mm
Raam: värvitud terasraam
Pukseerimiskiirus: 40 km/h (**)
Tootekood: 708

JKS 10000S on tugev üheteljeline kaablihaagis. See haagis on eelkõige mõeldud raskete kaablipoolide käsitsemiseks. Korralike tarvikute abil saab haagise varustada kõigi kliendi vajadustele vastavaks. Õige tarvik laiendab ka haagise otstarvet.

Kui otsite tõeliselt vastupidavat haagist, on teie valik JKS 10000S. See on mõeldud peamiselt suurte ja raskete kaablitrumlite käsitsemiseks ja käitamiseks. Kuid erikanaliga varustatult saab seda kasutada ka väiksemate poolide vedamiseks. Nii et see on tõepoolest mitmeotstarbeline haagis.

Suruõhkpidurid ja vedrustus võimaldavad seda haagist pukseerida 80 km/h. Suurem pukseerimiskiirus on kasulik, kui ehitusplatsid asuvad kaugel. Haagist saab pukseerida kas traktori või veoautoga.

Haagise varustustaset saab muuta vastavalt kliendi soovidele. Niiviisi vastab lõpptoode täpselt klientide vajadustele

(*) Saadaval lisaks kliendi soovitud mõõtudes.
(**) Pukseerimiskiiruse saab tõsta kuni 80 km/h.

Haagised on saadaval mitmesuguste erinevate seadmetega. Õiged tarvikud pannakse kokku vastavalt kliendi vajadustele.

Standard:
reguleeritav eestoend, käsipidur, LED-tuled, kõigi tulede löögikatted, helkurid, laagrite ja koonustega trumlitelg, käsipumbaga hüdrauliline trumlitõstuk ja eemaldatav tagaluuk.

Tarvikud:
200 mm kummirehvide ja kiire lukustusmehhanismiga trumli pööramisseade, Honda HP13 hüdrauliline seadmestik, hüdrauliline trumlipööramise kaugjuhtseade (pööramist tehakse tagantpoolt) on ühendatud ühte seadmesse. Muud tarvikud: 65-liitrine integreeritud hüdraulikapaak, 12 V termostaadiga juhitav õlijahuti, LED-märgutuled, diiselmootor, elektriline käivitus, pööramisseadmestiku hüdraulikaülekanne, hüdrauliline trumlitõstuk, hüdrauliline pingutusrullik, suruõhuga töötavad pidurid ja vedrustus, pööramisvõll, mehaanilised/hüdraulilised tagatoendis, trossid, topelttuled 12/24 volti, piduriga trumlitelg, trosside terastrummel ja lahtikäiv terastrummel.

Saada päring