JKS 2500 kaablihaagis

Kogukaal: 2700 kg
Haagise pikkus: ~4,2 m
Haagise laius: 2,4 m
Haagise kõrgus: 2,2 m
Kandevõime: u. 2000 kg
Pooli suurim läbimõõt: 2400 mm
Trumli pilu laius: 1400 mm
Trumli telje läbimõõt: 60 mm
Raam: kuumtsingitud terasraam
Pukseerimiskiirus: 80 km/h
Tootekood: 96

JKS 2500 on kaheteljeline kaablihaagis keskmise kaaluga kaablite käsitsemiseks. Haagised on saadaval käsivintsiga või hüdrauliliste tarvikutega. Kandevankri seadmete kandevõime on suurem, kui kõik neli rehvi on tasakaalus. See tagab haagise tasakaalustatuma pukseerimise. JKS 2500 on meie populaarseim ja enimmüüdud haagisemudel.

Mitmeotstarbeline haagis:
JKS 2500 kaablihaagist on ohutu transportida. JKS 2500 kaablihaagis on ka kiire. See seade on tõhus vahend elektrikaablite ehitamiseks.
JKS 2500 on elektrikaablite ehitamiseks mõeldud mitmeotstarbeline haagis. Raam on kuumtsingitud ning on kauakestev ja kindel. Tehnilised lahendused tagavad töökindluse igas olukorras.

Standard:
veekindlad rippteljed, kandevanker, reguleeritav pingutusrullik, automaatse tagasikäigu ja seisupiduriga pealejooksupidurid, 12 V LED-tulede süsteem, helkurid, laagritega trumlitelg, trumli lukustuskoonused trumlitelje jaoks, trumlitõstuk vintsiga, ja trumlialuse automaatne lukustussüsteem.

Tarvikud:
200 mm laiuste kummirehvide ja kiire lukustusmehhanismiga trumli pööramisseade, Honda 13 hj mootoriga hüdrauliline seadmestik, trumlipööramise hüdrauliline kaugjuhtseade on ühendatud ühte seadmesse. Muud tarvikud: elekterkäivitus, pidurimootoriga trumlipööramine, trumlipööramisseadmestiku hüdraulikaülekanne, hüdrauliline trumlitõstuk, trummeltõstuki vabastusvedru, terasest kaablitrumlid, trossid, lahtikäivad terastrumlid (vanade kaablite/juhtmete kogumiseks), 1–3-osaline kerimisjuhik, piduritega trumlitelg, topelttuled 12/24 volti ja LED-töötuli.

Saada päring