JKS 3500EW kaablihaagis

Kogukaal: 3500 kg
Kandevõime: u. 2500 kg
Haagise pikkus: ~4,2 m
Haagise laius: ~2,5 m
Haagise kõrgus: ~2,4 m
Pooli suurim läbimõõt: 2600 mm
Trumli pilu laius: 1600 mm
Raam: kuumtsingitud terasraam
Pukseeriiskiirus: 80 km/h
Tootekood: 498

JKS 3500EW on kaheteljeline kaablihaagis keskmiste ja raskete kaablite käsitsemiseks. Haagise saab varustada hüdrauliliste tarvikutega. JKS 3500EW on laiem on JKS 3500 standardhaagis.

Mitmeotstarbeline haagis:
JKS 3500 kaablihaagis on mõeldud keskmiste ja raskete kaablite käsitsemiseks. Standardhaagisel on täielikud hüdraulikatarvikud, näiteks trumlipööramine ja hüdraulilised tagatoendid.

JKS 3500 on meie tootevaliku suurim haagis. JKS 3500 haagist saab pukseerida veokiga. Selle haagise saab varustada ka pukseerimisaasaga, mis võimaldab haagist pukseerida veoautoga.

Standard:
rippteljed kandevankriga, raami/veotiisli heakskiidetud konstruktsioon, reguleeritav pingutusrullik, automaatse tagasikäigu- ja seisupiduriga pealejooksupidurid, laagritega trumlitelg, trumlitelje lukustuskoonused ja vintsiga trumlitõstuk.

Tarvikud:
12 V LED-tuled, helkurid, trumli tõstuki vabastusvedru, kaabli teraspoolid, trossid, lahtikäiv teraspool (vanade kaablite/juhtmete kogumiseks), 1–3-osaline kerimisjuhik, piduritega trumlitelg, topelttuled 12/24 volti, LED-töötuli, 200 mm laiuste kummirehvide ja kiire lukustusmehhanismiga trumlite pööramisseade, hüdrauliline seadmestik koos Honda 13hj mootoriga + õlisoojuse/-koguse mõõtur, hüdrauliline kaugjuhtseade trumlite pööramiseks kõik ühendatud ühte seadmesse. Muud tarvikud on trumlipööramine pidurimootoriga, trumli pööramisseadmistiku hüdraulikaülekanne, hüdrauliline trumlitõstuk ja trumlialuse automaatne lukustussüsteem.

Saada päring