JKS 12000 kaablihaagis

Kogukaal: 12000 kg
Pooli suurim kaal: u. 9000 kg
Pooli suurim läbimõõt: 3400 mm
Trumli pilu laius: 1850 mm (*)
Trumli telje läbimõõt: 118 mm
Raam: värvitud terasraam
Pukseerimiskiirus: 40 km/h (**)
Tootekood: 1582

JKS 12000 kaablihaagis on mõeldud raskete kaablite käsitsemiseks. Selle haagise konstruktsioon ühtib JKS 14000 omaga.

(*) Saadaval lisaks kliendi soovitud mõõtudes.
(**) Pukseerimiskiiruse saab tõsta kuni 60 km/h.

JKS 12000 on õige valik, kui trumli suurus ja kaal on suured. Kaheteljeline kandevanker-konstruktsioon tagab, et haagised suudavad hõlpsasti transportida ka suuremaid trumleid. Neli ratast ei lase haagiseid pehmel maastikul sisse vajuda.

Haagised on saadaval mitmesuguste erinevate seadmetega. Õiged tarvikud pannakse kokku vastavalt kliendi vajadustele.

Standard:
reguleeritav eestoend, käsipidur, LED-tuled, kõigi tulede löögikatted, helkurid, laagrite ja koonustega trumlitelg, käsipumbaga hüdrauliline trumlitõstuk ja eemaldatav tagaluuk.

Tarvikud:
200 mm kummirehvide ja kiire lukustusmehhanismiga trumli pööramisseade, Honda HP13 hüdrauliline seadmestik, hüdrauliline trumlipööramise kaugjuhtseade (pööramist tehakse tagantpoolt) on ühendatud ühte seadmesse. Muud tarvikud: 65-liitrine integreeritud hüdraulikapaak, 12 V termostaadiga juhitav õlijahuti, LED-märgutuled, diiselmootor, elektriline käivitus, pööramisseadmestiku hüdraulikaülekanne, hüdrauliline trumlitõstuk, hüdrauliline pingutusrullik, suruõhuga töötavad pidurid ja vedrustus, pööramisvõll, mehaanilised/hüdraulilised tagatoendis, trossid, topelttuled 12/24 volti, piduriga trumlitelg, trosside terastrummel ja lahtikäiv terastrummel.

Saada päring