JKS 3500 kaablihaagis

Kogukaal: 3500 kg
Kandevõime: u. 2600 kg
Haagise pikkus: ~4,2 m
Haagise laius: ~2,3 m
Haagise kõrgus: ~2,3 m
Trumli suurim läbimõõt: 2600 mm
Trumli pilu laius: 1400 mm
Raam: kuumtsingitud terasraam
Pukseerimiskiirus: 80 km/h
Elektrikood: 6431014
Tootekood: 330

JKS 3500 on kaheteljeline kaablihaagis keskmiste ja raskete kaablite käsitsemiseks. Sellel haagisel on tavavarustuses täielikud hüdraulikatarvikud.

JKS 3500 kaablihaagis on mõeldud keskmiste ja raskete kaablite käsitsemiseks. Standardhaagisel on täielikud hüdraulikatarvikud, näiteks poolipööramine ja hüdraulilised tagatoendid.

JKS 3500 on meie tootevaliku suurim haagis. JKS 3500 haagist saab pukseerida veokiga. Selle haagise saab varustada ka pukseerimisaasaga, mis võimaldab haagist pukseerida veoautoga.

Standard:
rippteljed kandevankriga, raami/veotiisli heakskiidetud konstruktsioon, reguleeritav pingutusrullik, automaatse tagasikäigu- ja seisupiduriga pealejooksupidurid, laagritega poolitelg, poolitelje lukustuskoonused ja vintsiga poolitõstuk.

Tarvikud:
12v LED-tuled, helkurid, poolitõstuki vabastusvedru, kaabli teraspoolid, trossid, lahtikäiv teraspool (vanade kaablite/juhtmete kogumiseks), 1–3-osaline kerimisjuhik, piduritega poolitelg, topelttuled 12/24 volti, LED-töötuli, 200 mm laiuste kummirehvide ja kiire lukustusmehhanismiga poolide pööramisseade, hüdrauliline seadmestik koos Honda 13hj mootoriga + õlisoojuse/-koguse mõõtur, hüdrauliline kaugjuhtseade poolide pööramiseks kõik ühendatud ühte seadmesse. Pooli pööramine pidurimootoriga, pooli pööramisseadmestiku hüdraulikaülekanne, hüdrauliline poolitõstuk ja poolialuse automaatne lukustussüsteem.

Saada päring