JKS 5000 kaablihaagis

Kogukaal: 5000 kg
Pooli max kaal: 4000 kg
Pooli suurim läbimõõt: 3000 mm (*)
Trumli pilu laius: 1760 mm (*)
Trumli telje läbimõõt: 75 mm
Raam: värvitud terasraam
Pukseerimiskiirus: 40 km/h (**)
Tootekood: 1579

JKS 5000 kaablihaagis on mõeldud raskete kaablite käsitsemiseks. Kaheteljelist haagist on väga kerge käsitseda. Piisav kliirens võimaldab trumli käsitsemist raskel maastikul. Trumli tõstmine ja langetamine toimub hüdraulilise käsipumbaga. Saadaval on hüdrauliline seadmestik ja muud tarvikud.

(*) Saadaval lisaks kliendi soovitud mõõtudes.
(**) Pukseerimiskiiruse saab tõsta kuni 60 km/h või 80 km/h

JKS 5000 on vastupidav kaabelhaagis suurte trumlite transportimiseks ja käsitsemiseks. See baasmudel on varustatud käsitsi juhitava hüdraulikapumbaga. Eraldi hüdraulikaõli paak on täielikult eemaldatud ja õlimahtu on suurendatud 36 liitrini.

See masin on vastupidav. Terasraam ei kulu kasutamise käigus. Kvaliteetsed tehnilised lahendused tagavad selle haagise töö ka kõige keerulisemates olukordades.

Standard:
reguleeritav pingutusrullik, käsipidur, 12 V LED-tulede süsteem, helkurid, tulede löögikatted, laagrite ja koonustega trumlitelg, käsipumbaga hüdrauliline trumlitõstuk ja eemaldatav tagaluuk.

Tarvikud:
200 mm laiuste kummirehvide ja kiire lukustusmehhanismiga trumli pööramisseade, Honda 13 hj mootoriga hüdrauliline seadmestik, 36 l hüdraulikaõli paak, poolipööramise hüdrauliline kaugjuhtseade on ühendatud ühte seadmesse. Muud tarvikud: diiselmootor, elektriline käivitus, trumlipööramine pidurimootoriga, trumlipööramise seadmestiku hüdraulikaülekanne, hüdrauliline trumlitõstuk, piduriga trumlitelg, topelttuled 12/24 V, õhkpidurid ja vedrustus, ABS-pidurid, pöördvõll (traktor/auto), trossid, kaabli terastrumlid (*), lahtikäivad terastrumlid (*) ja eritellimus (*).

Saada päring