JKS 7500 kaablihaagis

Kogukaal: 7500 kg
Trumli max kaal: 6000 kg
Trumli suurim läbimõõt: 3000 mm (*)
Trumli pilu laius: 1850 mm / 2100 mm (*)
Trumli telje läbimõõt: 75 mm
Raam: värvitud terasraam
Pukseerimiskiirus: 40 km/h (**)
Tootekood: 337

JKS 7500 kaablihaagis on mõeldud raskete kaablite käsitsemiseks. Kaheteljelist haagist on kerge käsitseda. Piisav kliirens tagab trumli käsitsemise raskel maastikul. Trumli tõstmine ja langetamine toimub hüdraulilise käsipumbaga.

(*) Saadaval ka kliendi soovidest lähtuvates mõõtmetes
(**) Pukseerimiskiirust saab tõsta kuni 60 km/h või 80 km/h

JKS 7500 on vastupidav kaabelhaagis suurte trumlite transportimiseks ja käsitsemiseks. Baasmudel on varustatud käsitsi juhitava hüdraulikapumbaga. Õigete tarvikutega on see haagis tõeliselt mitmeotstarbeline tööriist elektrikaablite ehitamiseks. Selle haagise abil saab sooritada ka keerukaid tööülesandeid.

See terasraam on kestev ja ei kulu kasutamise käigus. Kvaliteetsed tehnilised lahendused tagavad haagise töö ka kõige keerulisemates olukordades.

Standard:
reguleeritav pingutusrullik, käsipidur, LED-tuled, helkurid, tulede löögikatted, laagrite ja koonustega trumlitelg, käsipumbaga hüdrauliline trumlitõstuk ja eemaldatav tagaluuk.

Tarvikud:
200 mm laiuste kummirehvide ja kiire lukustusmehhanismiga trumli pööramisseade, Honda 13 hj mootoriga hüdrauliline seadmestik, 36-liitrine hüdraulikaõli paak, trumlipööramise hüdrauliline kaugjuhtseade on ühendatud ühte seadmesse. Muud tarvikud: diiselmootor, elektriline käivitus, LED-mängutuled, trumlipööramine pidurimootoriga, trumlipööramise seadmestiku hüdraulikaülekanne, hüdrauliline trumlitõstuk, piduriga trumlitelg, topelttuled 12/24 V, õhkpidurid ja vedrustus, ABS-pidurid, pöördvõll (traktor/auto), trossid, kaabli terastrumlid (*), lahtikäivad terastrumlid (*).

(*) eritellimus

Saada päring